Posilovna Grafického závodu Nekola, s.r.o. je zrušena. Pokud máte platnou permanentku a nevyužili jste všechny vstupy, můžete navštívit kancelář Grafického závodu Nekola, s.r.o. ve Vladislavově ulici a budou Vám vráceny peníze.

Kvalitní posilovací stroje, vybavený bar a solárium

Nabízíme Vám moderní a příjemné prostředí. Naše fitness centrum je rozlohou největší v Kutné Hoře. Máme pro Vás připraveno mnoho kvalitních posilovacích strojů, vybavený bar a solárium. Přijďte si k nám užít cvičení pro celkovou kondici a formování těla.

Ke cvičení Vám namícháme drink - můžete si vybrat z cca 20 příchutí. Dále si můžete zakoupit spalovače tuků, či stimulátory. Po cvičení si můžete nechat připravit kokteil s proteiny či na doplnění cukrů pro energii.

Nabízíme i možnost opalování v našem novém a moderním soláriu Sunvision 400 series. Toto solárium tvoří dokonalou kombinaci pečlivého provedení, pokročilé technologie, kvalitní techniky, luxusního designu, optimálního výkonu a výborného ergonomického tvaru lehátka.

Certifikovaný trenér a cvičební plán

Nabízíme možnost konzultace s certifikovaným trenérem, či bezplatné vypracování cvičebního plánu.

Neomezená doba cvičení

Nemáme hodinové ceny, ale ceny za vstup. To znamená, že na jeden zaplacený vstup můžete cvičit jak dlouho chcete či vydržíte.

Výživové doplňky a pomůcky na cvičení

Ke koupi pro přípravu doma Vám nabídneme především výživové doplňky a pomůcky na cvičení firmy NUTREND, FITKO, MAD MAX.

Výživové doplňky Madmax Výživové doplňly Nutrend
Na všechny produkty a pomůcky jsou pro majitele jak permanentek, tak předplatného poskytovány slevy.

Příznívé ceny solária

Nabízíme i možnost opalování v našem novém a moderním soláriu Sunvision 400 series.

Cena za 1 minutu v soláriu je 7,- Kč. Při zakoupení karty za 600,-Kč je cena za minutu snížena na 5,- Kč. Solárium si mohou vychutnat i Vaši přatelé, jelikož je tato karta přenosná na jiné osoby.